/شستشوی مبل
شستشوی مبل2020-02-10T15:58:21+00:00

شستشوی مبلمان در منزل شما

مبل شویی

مبل و صندلی، یکی از لوازمی است که در خانه بسیاری از افراد به چشم می خورد. داشتن مبلمان راحتی یا کلاسیک باعث می شود که افراد در هنگام نشستن، احساس راحتی بیشتری داشته باشند و خانه آنها زیباتر شود. اگرچه داشتن مبلمان مزایای زیادی دارد؛ اما باید از آنها به خوبی مراقبت شود تا سالم و تمیز بمانند. یکی از کارهایی که نیازی است هر چند وقت یکبار انجام دهید، تمیز کردن و شستن مبلمان است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که شستن مبلهای خود را به مبل شویی بسپارند تا آنها، این کار را برایشان انجام دهند. در این نوشته با راه های تمیز کردن مبلمان آشنا می شوید. در انتها نیز ویژگی های یک مرکز مبل شویی معتبر و حرفه ای را به شما خواهیم گفت. از شما می خواهیم تا پایان این نوشته همراه ما باشید.

مبل شویی

لیست قیمت ارزانترین مبل شویی در هامبورگ

شستشوی مبل در قالیشویی

7
  • هزینه رفت و آمد رایگان

شستشوی مبل در منزل

12
  • هزینه رفت و آمد رایگان

هزینه مبل شویی بر چه اساسی تعیین می شود؟

اگر می خواهید مبلهای خود را برای شستشو به یک مبلشویی معتبر بسپارید، لازم است بدانید که این کار با چه هزینه ای انجام می شود. تعرفه انجام خدمات مبلشویی به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع مبلمان (راحتی، استیل، کلاسیک، سلطنتی و…)
  • جنس پارچه مبلمان (ساتن، کتان، چرم و…)
  • تعداد نشیمن گاه مبل
  • نوع رویه کوبی مبلمان
  • تعداد کوسن ها
  • مواد شوینده مبل (سفارشی یا عادی)
  • خدمات دلخواه مشتری

با توجه به این عوامل، هزینه مبل شویی در منزل محاسبه خواهد شد.

بهترین مبل شویی

بسیاری از افراد، وقتی به دنبال مبل شویی می گردند، دوست دارند که ارزانترین مبل شویی را پیدا کنند. درست است که قیمت مناسب مبلشویی اهمیت دارد؛ اما مهم تر از آن، کیفیت کار آن مبلشویی است. شما باید همواره به دنبال بهترین مبل شویی باشید.

آیا می دانید بهترین مبل شویی چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین مبل شویی ، نظافت محل شستشوی مبل را به صورت کامل رعایت می کند و از ریزش آب و مواد شوینده در کف منزل جلوگیری می کند.
مبلشویی خوب، می داند که باید پارچه آب گیر یا ضدآب در زیر مبل ها قرار دهد تا آب در منزل مشتری راه نیفتد.
مبلشویی باید از مواد شوینده درجه یک استفاده کند و نام مواد شوینده را به مشتری اعلام کند تا او نیز مواد را تایید کند. انجام هرکاری بدون اجازه مشتری مجاز نیست.
در صورت درخواست مشتری، باید مواد شوینده را تغییر داد و از مواد موردنظر او استفاده کرد

اگر نیاز به جابه جایی مبلمان بود، این کار باید توسط پرسنل مبل شویی انجام شود؛ نه مشتری!

افرادی که برای شستن مبلها به محل اعزام می شوند، نباید زمان زیادی را برای شستن مبلها صرف کنند. شستشوی هر سرویس ۷ نفره مبلمان، به حداکثر ۲ ساعت زمان نیاز دارد. مبل شویی های حرفه ای می دانند که اختصاص زمان بیشتر برای شستشوی مبلمان، باعث ناراحتی مشتری و گرفتن وقت او می شود. به همین دلیل، شستشوی مبلها توسط مراکز حرفه ای، به سرعت و با دقت انجام می شود.

افرادی که برای شستن مبلها به خانه مشتری می آیند، قبل از اینکه مواد شوینده را به کل سطح مبل آغشته کنند، بخشی از پارچه مبل را به عنوان تست امتحان می کنند و اگر پارچه با مواد شوینده واکنش منفی نداد، کار خود را شروع می کنند.

افرادی که به عنوان پرسنل مبلشویی به خانه شما می آیند، باید دارای کارت شناسایی باشند و با هماهنگی کامل از طرف مرکز مبل شویی وارد خانه شما شوند.

ویژگی های بهترین مبل شویی را خواندید. با داشتن این ویژگی ها، می توانید راحت تر یک مبل شویی مطمئن و حرفه ای پیدا کنید و وظیفه شستشوی مبلهای خود را به آنها بسپارید.